Bunları Biliyor muydunuz?


Camsil ‘i diğer cam temizleyicilerden ayıran nedir?

Camsil formülünde kullanılan özel aktif madde sayesinde parlak yüzeydeki kiri çok daha etkili bir şekilde temizlerken özellikle iz bırakmadan pırıl pırıl bir görüntü ortaya çıkartır. Cam yüzeylerde kalan iz son derece can sıkıcı bir durumdur. Diğer cam temizleyicilerde bu sıkça rastlanan bir durumken Camsil cam ve parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar.


Camsil ekonomik bir ürün müdür?

Camsil 1 L ambalajı ile piyasanın en yüksek gramajlı ürünüdür. Gramaj fiyat karşılaştırmasında da rakiplerine göre en iyi fiyatı kalite ile tüketicilerine sunmaktadır.


Camsil ürünü cam ve parlak yüzeyler dışında kullanılır mı?

Camsil ürün grubunda farklı alanlarda kullanıma uygun çeşitler mevcuttur. Özellikle günümüzde zaman darlığı göz önünde bulundurulduğunda oturma alanı, mutfak, banyo temizliğinde hızlı ve pratik çözümler bayanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Bunlardan Camsil Floral çok tercih edilen floral kokusuyla genel yüzey kullanımında pratik bir çözüm olarak tüketicimize sunulmaktadır. Camsil matik, parlat çeşitleri banyo mutfak yüzeylerinde aranan temizlik ve hijyeni sağlamaktadır.


Cam yüzeylerde meydana gelen buğu nasıl önlenebilir?

Camsil Ultra ve Profesyonel çeşidi su kaydırma özellikli formülü ile su tutmaz. Bu özellikle banyo yüzeylerinde büyük avantaj sağlamaktadır. Aynı şekilde bu 2 çeşidin formülündeki özellik sayesinde cam yüzeylerde oluşan buğuyu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Banyoda ayna ve cam yüzeylerde kullanılan profesyonel ve ultra çeşitleri ile duş sonrasında asla buğu oluşmadığını göreceksiniz.


Cam temizleyici ürünlerinde ağır ve kötü bir koku oluyor, bu nasıl önlenebilir?

Ürün özelliği nedeniyle formülünde kullanılan alkol yoğun bir koku ortaya çıkarmaktadır. Camsil ürünlerinde kullanılan parfüm sayesinde ürünün bıraktığı koku açısından tüketicilerin yüksek oranda memnuniyetini sağlamaktadır.


Cam Sil ürünü kristal avizelerin temizliğinde kullanılır mı?

Bizim ürün grubumuzda özellikle kristal avizelerin temizliğinde kullanılmak üzere Cam Sil Kristal çeşidi yer almaktadır. Bu ürün tüm kristal yüzeyler için uygundur. Özel formülü sayesinde daha performanslı bir temizlik ve parlaklık sağlar.